Рудь Людмила Володимирівна (Свєтлова Міла)

Співачка.  Педагог.

Народилась 13 квітня 1957 р. в м.Радомишлі в родині військовослужбовця. Навчалась у школі №6, а також у Радомишльській дитячій музичній школі (клас фортепіано, викладач Т.Червєцова).

Любов до музики і співу прищепила їй мама, яка була оперною співачкою. В п’ятирічному віці вперше заспівала на сцені.

У 1967 р. батька перевели на інше місце служби і родина спочатку переїхала до Німеччини, а потім - у Київ, де після закінчення восьмирічної школи Міла вступила до музичного училища, яке закінчила у 1974 р.

Брала участь у художній самодіяльності. Була солісткою ВІА «Рух», з яким стала переможцем телевізійного конкурсу.

З 17 років - професійна співачка. Працювала солісткою у Київському об’єднанні музичних ансамблів, у Кримській філармонії, у ВІА «Іверія» (Грузія), де співала разом із С.Павліашвілі. Виступала з гастролями в Польщі, Туреччині. Затим знову в Києві - в естрадних джазових колективах, у Державному оркестрі радіо і телебачення.

У 1990 р. переїхала до Німеччини, де продовжила творчу діяльність. Співпрацювала з багатьма музичними гуртами і колективами, як солістка і виконавиця зі сценічним псевдонімом Міла Свєтлова.

З гуртом «Ненсі» провела концертний тур по Німеччині і Швейцарії. ЇЇ популярність зросла після успішної участі у фестивалі «Шансон». Як співачка, виступала в кращих концертних залах Німеччини: у Мюнхені, Штутгарті, Нюрнберзі, Аугсбурзі, Регенсбурзі та ін., гастролювала в Іспанії, Італії, Австрії, США.

Викладає вокал. Серед її учнів - А.Решке, лауреат конкурсу молодих виконавців у Новоросійську.

У 2003 році у Німеччині вийшов СD Міли Свєтлової «Чертова дюжина», у 2008 - СD «Кафе шансон».

Підтримує зв’язки з шкільними друзями з Радомишля.


Людмила Рудь - учениця Радомишльської музичної школи.

Фото 1966 р.

Попурі.

Еще вчера.

Спасибо Горбачеву.

Снова одна.

Капли дождя. Дует з Павлом Денс.

Дарувати людям радість - творче кредо Міли Свєтлової.

 

 Студія "Радомишль"  Офіційна хроніка  Візитка   Міська круговерть   Голоси нашого міста  Наша спадщина  Радомишль музичний   Вітальня