«Пісенне джерело»

Ансамбль української пісні Радомишльського Будинку культури.

Створений у червні 2004 року з числа учасників хорового колективу Радомишльського Будинку культури. Перший сценічний виступ відбувся в концерті до Дня Конституції.

До складу ансамблю входять Анатолій Боренко (музичний керівник і акомпаніатор), Валентина Третяк (художній керівник),Євгенія Бернацька, Оксана Бобровська, Олена Василенко, Тетяна Волинець, Ольга Гончаренко, Наталія Горай, Галина Давиденко, Мар'яна Дацюк, Валентина Нощенко, Олена Петрова, Ольга Струтинська, Галина Янович. У концертних виступах колективу також беруть участь Анатолій і Віталій Домбровські, Микола Лисак, Сергій Гопанчук, Сергій Мазуркевич, Володимир Нагорний та інші співаки. В.Третяк та Г.Давиденко, Є.Бернацька. М.Дацюк виступають і з сольними номерами. Учасники ансамблю беруть участь у виступах хору районного Будинку культури, зведеного районного хору та ін.

Ансамбль є постійним учасником концертних заходів у Радомишлі і районі. Виступав у багатьох селах району, а також на сценах міст Макарова, Малина, Новограда Волинського, Володарськ-Волинського та інших, брав участь у пісенних фестивалях і конкурсах та ставав їх дипломантом.

В репертуарі колективу народні пісні, твори українських композиторів і місцевих авторів.


Любов до пісні - на всі літа. Радіорозповідь про ансамбль української пісні.

"Пісенному джерелу" - 10 років

Прийшов кум до куми - українська народна пісня

Віночок українських пісень

Кисіль

Пісня про Радомишль

Пливуть тумани

Фотогалерея

Ансамбль "Пісенне джерело" на сцені Радомишльського Будинку культури.

   
 Студія "Радомишль"  Офіційна хроніка  Візитка   Міська круговерть   Голоси нашого міста  Наша спадщина  Радомишль музичний   Вітальня